O společnosti MOL Logistics (Czech) s.r.o.

Nezáleží na tom, jaké jsou vaše požadavky v oblasti dopravy a logistiky: kvalifikovaný personál společnosti MOL Logistics (Czech) s.r.o. vám pomáhá s pozemní, leteckou a námořní dopravou, skladováním , službami s přidanou hodnotou, celními činnostmi a mnoho dalšího. Takže se můžete zaměřit pouze na vlastní podnikání.

Osobní přístup namísto tabulek

Osobní přístup namísto tabulek: Společnost MOL Logistics (Czech) s.r.o. nabízí řešení na míru. Budete mít přínos z použití přesně přizpůsobených logistických a distribučních procesů, které povedou ke zefektivnění dodavatelského řetězce.
Společnosti z různých oborů se rozhodly pro MOL Logistics (Czech) s.r.o. jako svého partnera v oblasti logistiky. Proč? Protože se mohou splehnout na naše znalosti v rychle se měnícím světě dopravy a logistiky. Naši zákazníci jsou podporováni v mnoha směrech. Budeme rádi, když se i o vaši logistiku postaráme. Ať už se jedná o 1 paletu nebo o velký komplexní projekt. Můžete se soustředit na rozvoj svých vlastních obchodních případů, zatímco my se zaměříme na řízení celého dodavatelského řetězce.
N

Spolehněte se na naše znalosti o dopravě a soustřeďte se na vlastní podnikání

N

Jsme tu pro všechny vaše logistické požadavky, bez ohledu na velikost zásilky nebo projektu

N

Nechte výběr, řízení a monitorování správných partnerů na nás

Nejprve bychom se s vámi rádi setkali. Poté můžeme začít s důkladnou analýzou vašich přání a vašich požadavků. Výstupem bude zvažované řešení založené na požadované rychlosti, spolehlivosti, řízení a nákladové efektivnosti. Jako součást japonské skupiny MOL se můžeme chlubit globálně funkční sítí a dlouholetými zkušenostmi v přepravě velkého množství druhů zásilek. Naše řešení se skládá z nejlepšího způsobu, jak se o zásilky postarat: leteckou dopravou, námořní dopravou, silniční dopravou, železnicí nebo kombinací různých typů dopravy.

MOL Logistics (Czech) s.r.o.
MOL Logistics (Czech) s.r.o. byl založen v září 2004 s cílem podpořit zahájení výroby globálního dodavatele v oblasti klimatizace a chlazení. V současné době zajišťujeme přepravní a celní služby, skladování a export těchto výrobků. V roce 2006 společnost MOL Logistics (Czech) s.r.o. začala poskytovat logistické služby pro další zákazníky, včetně předvýrobní koordinace dílů, skladování dílů, dodávky Just In Time (JIT) pro výrobu a skladování hotových výrobků. Společnost MOL Logistics (Czech) s.r.o. také poskytuje širokou škálu logistických služeb pro rostoucí počet zákazníků po celé České republice a Evropě. Od září 2015 byla stávající kancelář a sklad přesunuta na současnou adresu v Plzni. Abychom našim zákazníkům poskytli co nejlepší péči, je společnost MOL Logistics (Czech) s.r.o. certifikována podle ISO-9001 a ISO 14001.

MOL Logistics v Evropě, na Středním východě a v Africe
Chcete-li Vašim partnerům poskytnout řadu logistických služeb rychle a efektivně z jednoho zdroje, důvěřujte naší síti MOL Group. Vezměte v úvahu všechna strategicky důležitá místa v Evropě, abyste získali individuální podporu vašim požadavkům. Kanceláře v Nizozemí (Amsterdam, Rotterdam, Tilburg), Velká Británie (Londýn), Francie (Paříž), Itálie (Milán), Afrika (Keňa), Blízký východ a Německo (Düsseldorf, Hamburg, Mnichov a Frankfurt).

Globální síť MOL Logistics
Silní partneři pro společný úspěch: celosvětová síť MOL Logistics se skládá z více než 160 poboček v 53 zemích světa. To znamená, že jsme schopni poskytnout našim zákazníkům flexibilní a rychlé služby.

MOL Logistics (Czech) s.r.o.

Registered office:
Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1
IČ: 27172198
Tax ID / DIČ: CZ27172198

Office in Plzeň / Pilsen:
1. Stavební 7, 301 00 Plzeň
2. Podnikatelská 18b, 301 00 Plzeň
3. U Nové Hospody 1, 301 00 Plzeň

Tel: +420 373 731 314
Email: info@mol-logistics.cz
Website: www.mol-logistics.cz

Conditions
Privacy Policy & Disclaimer

cs_CZČeština