Celní činnost a dokumentace: získáte podporu

Správné celního odbavení výrobků zajišťuje hladký transport po celém světě. Pro kompletní informace o celním řízení se obraťte se na svou kancelář MOL Logistics v Plzni, Česká republika.

Poradenství a podpora ve všech záležitostech souvisejících s celními předpisy

Celní správa má na starosti řadu úkolů a odpovědností. Jedním z nejdůležitějších je výběr dovozního cla a daní. Pokud s těmito formalitami nebude zacházeno správně, můžete čelit velkým problémům u celních orgánů. Jak velké dovozní clo by mělo být zaplaceno? Platí stejná pravidla pro všechny země, se kterými obchodujete? Jaká pravidla nebo nařízení platí konkrétně pro vaše produkty? Obraťte se na celní deklaranty společnosti  MOL Logistics (Czech) s.r.o.. Poradíme vám a pomůžeme vám se všemi záležitostmi souvisejícími s celními předpisy. Můžete být jisti, že dodržujete všechny procesy importu a exportu. MOL Logistics (Czech) s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem pro správné celní odbavení!

N

Podpora všech dokumentů pro import, export a tranzit

N

Hladké celní řízení umožní rychlé a efektivní zpracování vašich zásilek

N

Možnosti pro uskladňování v celním skladu a úsporu cashflow

Potřebujete poradit se svými celními problémy a formalitami

Můžeme vám pomoci nebo zajistit veškeré formality týkající se importu, exportu a tranzitu vašich produktů. Naši specializovaní pracovníci vám pomohou se všemi otázkami DPH souvisejícími s procesem importu a exportu. Nebo Vám pomohou při podání správných dokumentů a formalit.

Celní odbavení

Při zajišťování dopravy a logistiky je nezbytné pečlivě zkontrolovat přesné dodržování celních specifikací, MOL Logistics (Czech) s.r.o. zajištuje veškeré celní služby pro své zákazníky. Jedná se o dovozní celní odbavení, vývozní prohlášení, prohlášení o dani z prodeje a statistické prohlášení vyžadované pro obchod v EU. Také zařídíme dodatečné celní služby, jako je vedení celní dokumentace nebo celní odbavení.

MOL Logistics (Czech) s.r.o.

Registered office:
Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1
IČ: 27172198
Tax ID / DIČ: CZ27172198

Office in Plzeň / Pilsen:
1. Stavební 7, 301 00 Plzeň
2. Podnikatelská 18b, 301 00 Plzeň
3. U Nové Hospody 1, 301 00 Plzeň

Tel: +420 373 731 314
Email: info@mol-logistics.cz
Website: www.mol-logistics.cz

Conditions
Privacy Policy & Disclaimer

cs_CZČeština