Dodavatelský řetězec a služby s přidanou hodnotou

Ušetřete si drahocenný čas outsourcingem celé dopravy, skladování a logistiky. MOL Logistics Česká republika se postará o kompletní dodavatelský řetězec se službami, které splní vaše přání a požadavky.

Dodavatelský řetězec a služby s přidanou hodnotou pro vylepšení vašeho podnikání

N

Ušetřete drahocenný čas outsourcingem dopravy, skladování a logistiky

N

Služby s přidanou hodnotou pro vaše pohodlí: možnost balení zásilky, bezpečnostní prvky a kontroly kvality

N

Možnost online kontroly zásilek a jejich skladování

Řešení dodavatelského řetězce

Každá firma má své přání a požadavky, pokud jde o dopravu nebo logistiku. Tyto konkrétní požadavky mohou být implementovány v našich procesech. Jedno z možných řešení je, že příkazy budou podávány digitálně prostřednictvím elektronické výměny dat (EDI). Chcete-li neustále zlepšovat efektivitu v rámci dodavatelského řetězce, naši zaměstnanci jsou vyškoleni tak, aby splnili veškérá vaše individuální přání a požadavky. Můžete se na nás vždy spolehnout!

Další služby s přidanou hodnotou

Potřebujete poradit kromě přepravy a skladování produktů s dalšími službami? Vedle manipulačních a skladovacích činností v našem skladu poskytuje firma MOL Logistics (Czech) s.r.o. širokou škálu dalších služeb. Nabízíme možnost přebalení, třídění, označování zásilek a okamžitou kontrolu zásob pomocí automatického zasílání reportů. Očekávejte služby s přidanou hodnotou, které se specializují na elektronické a high-tech technologie. Například: označování, čárové kódy, opravy, screening a testování výrobků nebo kontroly sériových čísel.

Osobní podpora pro Vás

Naši pracovníci zajistí objednávku přepravy a manipulace bud za kus, za krabici nebo paletu. V našem skladu umožnujeme dokončení výroby, úpravy a přebalování produktů našich klientů před uskladněním a vývozem. Neváhejte a pr organizaci dopravy, skladování produktů a dalších logistických služeb kontaktujte kancelář MOL Logistics v České republice. A to nejdůležitější – získáte osobní pozornost všech našich kolegů. Kontaktujte nás, pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete poradit. Díky MOL Logistics se můžete plně věnovat vaší firmě a vašim zákazníkům!

MOL Logistics (Czech) s.r.o.

Registered office:
Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1
IČ: 27172198
Tax ID / DIČ: CZ27172198

Office in Plzeň / Pilsen:
1. Stavební 7, 301 00 Plzeň
2. Podnikatelská 18b, 301 00 Plzeň
3. U Nové Hospody 1, 301 00 Plzeň

Tel: +420 373 731 314
Email: info@mol-logistics.cz
Website: www.mol-logistics.cz

Conditions
Privacy Policy & Disclaimer

cs_CZČeština