Sběrná služba pro dopravu balíků po celém světě

Zasílání zásilek a balíků po celém světě prostřednictvím jednoho partnera: MOL Logistics (Czech) s.r.o.. Pro všechny Vaše zásilky různých velikostí a různých destinací můžete důvěřovat naší sběrné síti. Na základě počtu zásilek, váhy a četnosti Vám poskytneme řešení a konkurenční ceny.

Konkurenční ceny s vynikajícími službami

Balíček s náhradními díly měl být dnes v Americe, ale dosud nepřijel. Mezitím další zákazník v Japonsku stále čeká na balíček s vašimi výrobky, který tam měl být včera. Chcete-li zajisti nápravu pro své zákazníky, bude to trvat spoustu času, nemluvě o stresu, který způsobuje. Pokud máte větší množství balíkových zásilek, které je třeba dodat po celém světě, kontaktujte svou kancelář MOL Logistics (Czech) s.r.o.!

Vzhledem k přepravovaným objemům můžete využívat konkurenčních sazeb za balíky spolu s vynikajícími službami. Například: ve stejný den, příští den, just-in-time nebo doručení v určitém čase. Každá zásilka bude dodána s maximální péčí a podle Vašich požadavků. V případě, že je vaše zásilka “nespěchá”, můžete se spolehnout na naše „ekonomické“ řešení.

N

Zisk z ideální kombinace rychlosti a konkurenčních cen

N

Pošlete všechny vaše balíčky sběrnou službou po celém světě

N

Náš tým vám poradí nejlepší řešení pro vaše potřeby

Mix kvality a ceny

Zažili jste v minulosti zpoždění nebo poškozené zásilky? Někdy je poměrně nebezpečné poslat své zboží nejlevnější balíkovou službou. Z tohoto důvodu kontrolujeme spolehlivost a úroveň služeb. Tímto způsobem se můžete spolehnout na správnou kombinaci kvality a ceny.

Snadné a pohodlné služby

Zasílání a sledování mnoha Vašich balíčků může být docela složité a časově náročné, když dopravci nebo zásilkové služby navštěvují vaše pobočky několikrát denně. Abychom vám pomohli, můžeme vyzvedávat všechny vaše připravené zásilky podle dohodnutého harmonogramu v jeden čas. V závislosti na vašich potřebách se to může provádět denně nebo týdenně.

Doručení po celém světě

Pokud chcete zásilky posílat po celém světě, existuje mnoho možností. Můžete vybrat nejrychlejší čas přepravy nebo nejlevnější cenu pro vaše destinace? Použitím sběrných balíkových služeb společnosti MOL Logistics (Czech) s.r.o. nemusíte hledat znovu a znovu. My se o tuto práci postaráme!

MOL Logistics (Czech) s.r.o.

Registered office:
Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1
IČ: 27172198
Tax ID / DIČ: CZ27172198

Office in Plzeň / Pilsen:
1. Stavební 7, 301 00 Plzeň
2. Podnikatelská 18b, 301 00 Plzeň
3. U Nové Hospody 1, 301 00 Plzeň

Tel: +420 373 731 314
Email: info@mol-logistics.cz
Website: www.mol-logistics.cz

Conditions
Privacy Policy & Disclaimer

cs_CZČeština