Letecká dopravat: nejrychlejší cesta pro vaše zásilky po celém světě

Očekávejte profesionální poradenství pro přepravu vašich zásilek po celém světě. Abychom vám pomohli co nejvíce, postaráme se o rezervaci letecké zásilky, včetně dokumentace, manipulace a v případě potřeby i balení.

Počítejte s tímem letuška

Letecká doprava: zvláště pro případy, kdy rychle potřebujete náhradní díly nebo zboží do kterékoli části světa. Například: potřebujete náhradní díly z Číny a váš dodavatel udává dodací lhůtu tří týdnů ( námořní doprava). To znamená prodlení ve vaší výrobě nebo opožděné doručení Vašemu zákazníkovi. V jiném případě jeden z vašich amerických partnerů uzavřel velmi dobrý obchod a potřebuje Vaše výrobky co nejdříve. Jak budete zboží přepravovat? Ve většině případů kontaktujete několik dopravních a leteckých společností, abyste mohli porovnat jejich sazby a dodací lhůty. Porovnánímůže trvat dny, během nichž mohlo být zboží již odesláno. V těchto případech se můžete obrátit na svou kancelář MOL Logistics (Czech) s.r.o., která Vám pomůže s importními a exportními zásilkami, které by měly být rychle dodány po celém světě.
N

Osobní poradenství od kvalifikovaného a zkušeného týmu pro leteckou dopravu

N

Sběrná služba: ekonomicky výhodné a pravidelné odjezdy

N

Přepravujte své importní a exportní zásilky po celém světě: od příjezdu na letiště až po doručení

N

Bezpečná a rychlá přeprava Vašich produktů

N

Související celní služby: poradenství a vystavování celních dokladů

N

Další možnosti pojištění zboží

MOL Logistics má dlouholetou tradici v poskytování služeb letecké dopravy. Díky našim odborným znalostem zajistíme, že vaše požadavky na leteckou dopravu budou splněny efektivně a spolehlivě, bez ohledu na velikost zásilky. Díky husté síti našich poboček zajistíme dopravu Vašeho zboží na určené letiště nebo doručení do domu. Konkurenční ceny, kvalitní služby a především spokojenost zákazníků jsou naším nejdůležitějším cílem.

Nabídka služeb

Vyberete-li MOL Logistics (Czech) s.r.o., zajistíte si nejrychlejší způsob přepravy Vaší zásilky. V závislosti na místě určení a druhu zboží vám poskytneme vhodné řešení. Neexistují žádné limity pro přepravu zboží. Od jednotlivých balíků ke konsolidovanému nákladu až po plně pronajaté letadlo: MOL Logistics (Czech) s.r.o.
Vám nabízí to správné řešení. Součástí naší nabídky jsou také přepravy nebezpečných látek nebo zboží v teplotním režimu.

Celosvětová síť pro leteckou dopravu

Od Evropy po Jihoafrickou republiku a z Asie do Spojených států amerických: Zajistíme všechny požadované formality, aby Vaše zásilka dosáhla svého cíle v dokonalém stavu. Kanceláře MOL Logistics naleznete poblíž nejdůležitějších letišť a použitím celosvětové sítě MOL Logistics můžete očekávat, že známe nejlepšího partnera v požadovaném dosahu.

Konsolidovaná zásilka

Důvěřujte našim leteckým sběrným službám, abyste mohli své zboží koordinovat ještě flexibilněji a efektivněji. Pokud byste chtěli využít ekonomicky efektivní přepravu, naše letecká sběrná služba je ideální volbou. Vaše a další zásilky jsou shromažďovány a společně odesílány v pevně stanoveném termínu. Výhoda: šetříte náklady a využíváte stávající infrastrukturu zkušeného poskytovatele logistických služeb.

Charterová přeprava

MOL Logistics (Czech) s.r.o. se plně přizpůsobuje vašim potřebám. Díky dlouholetým zkušenostem a silné síti nabízíme individuální dopravní řešení. V případě potřeby charterujeme jakýkoliv typ letadla na celém světě.

Nebezpečný materiál

Leteckí přeprava nebezpečného zboží je přísně regulována a veškeré zboží musí být přesně deklarováno. Společnost MOL Logistics (Czech) s.r.o. pro Vás zpracovává všechny přepravní aspekty v souladu s pravidly nakládání s nebezpečnými materiály v letecké dopravě (DGR) IATA a národními předpisy a zákony. 

MOL Logistics (Czech) s.r.o.

Registered office:
Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1
IČ: 27172198
Tax ID / DIČ: CZ27172198

Office in Plzeň / Pilsen:
1. Stavební 7, 301 00 Plzeň
2. Podnikatelská 18b, 301 00 Plzeň
3. U Nové Hospody 1, 301 00 Plzeň

Tel: +420 373 731 314
Email: info@mol-logistics.cz
Website: www.mol-logistics.cz

Conditions
Privacy Policy & Disclaimer

cs_CZČeština