Námořní doprava: přepravujte své palety nebo kontejnery celosvětově po moři

Pokud potřebujete své výrobky posílat po celém světě, důvěřujte své kanceláři MOL Logistics (Czech) s.r.o.. Celokontejnerové přepravy (FCL), palety (LCL) a konsolidace zásilek. Podpora pro dokumentaci, celní odbavení a vnitrostátní dopravu.

Pro všechny zásilky a plné kontejnery

Námořní doprava Vám pomůže dostat zásilky do celého světa za konkurenceschopnou cenu. V rámci námořní dopravy poskytujeme mnoho dopravních prostředků, spojenectví a NVOCC (non-vessel operating common carrier) které přepravují kontejnery a paletové zásilky (LCL). Víte, která společnost je nejlepší partner pro vaše kontejnerové zásilky? Který nákladní kontejner nejlépe vyhovuje přepravě vašich výrobků? Jak můžete ušetřit peníze a čas spojením zásilek různých dodavatelů? Kontaktujte společnost MOL Logistics (Czech) s.r.o., abyste přepravili zásilky (LCL) a celé kontejnery (FCL).

Ať už dovážíte zboží z Asie nebo ze Spojených států nebo exportujete do Středního východu nebo Afriky. Pro každou zemi se můžete obrátit na kancelář MOL Logistics (Czech) s.r.o.. Dopravíme veškeré zásilky od kusového zboží na sypké materiály v kontejnerech nebo konvenčních obalech. Naši zákazníci si mohou vybrat z velkého množství druhů kontejnerů. Patří sem: standardní kontejnery na suchý náklad, chladící kontejnery, ploché regálové kontejnery, kontejnery s otevřenou ložnou plochou a další.

N

Celokontejnery (FCL), menší zásilky (LCL), konsolidace zásilek a nadrozměrné zásilky

N

Standardní a speciální kontejnery, které splní vaše požadavky

N

Poskytování celních dokladů a poradenství

N

Využití kvalitní spolupráce mezi rejdaři

N

Integrace s dalšími dopravními řešeními, jako je silniční a železniční doprava

Vaše námořní kontejnery přepravujeme s kvalitními rejdaři

Na základě Vašich přání a požadavků vybereme nejvhodnějšího rejdaře a NVOCC. Vzhledem k dobrým partnerstvím s nezávislými společnostmi vám můžeme doručit zásilky po celém světě. Potřebujete odeslat zboží, ale objem je příliš malý na vyplnění celého kontejneru? MOL Logistics (Czech) s.r.o. nabízí správné řešení využitím sběrné služby (LCL) a vyřídí pro vás všechny formality, jako je vydávání námořních nákladních listů (B/L). Samozřejmě nabízíme také službu celokontejnerových přeprav (FCL).

Speciální požadavky

I pro Vaše nadrozměrné zásilky nebo konsolidační zásilky (různí dodavatelé) vám pomáhá námořní oddělení MOL Logistics (Czech) s.r.o.. V případě třeby dodání zboží v režimu kontrolované teploty (reefers), rádi zajistíme volné capacity v naší síti. Pro vás a vaše zákazníky je velmi důležité vědět, kde se nachází vaše zboží a předpokládaný čas dodání. MOL Logistics (Czech) s.r.o. Vás bude informovat a samozřejmě můžete očekávat aktualizace týkající se vašich zásilek.

Kontrola teploty

Zásilky v režimu kontrolované teploty musí splňovat přesné podmínky. Konstantní teplota je nezbytná k tomu, aby nedošlo k poškození zboží. MOL Logistics nabízí speciálně vybavené kontejnery, vybavené regulací teploty, jakož i speciálním povrchem, aby splňovaly zvláštní požadavky na přepravu chlazeného zboží.

Nebezpečné zboží

Při přepravě nebezpečných materiálů je nutná maximální péče. Kromě zajištění speciálně vybavených lodí se zabýváme všemi organizačními aspekty, včetně všech potřebných povolení a registrací, při zohlednění Vámi dodaných bezpečnostních listů. Naši zkušení pracovníci mají potřebné odborné znalosti v oblasti manipulace s nebezpečným zbožím. Bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout.

MOL Logistics (Czech) s.r.o.

Registered office:
Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1
IČ: 27172198
Tax ID / DIČ: CZ27172198

Office in Plzeň / Pilsen:
1. Stavební 7, 301 00 Plzeň
2. Podnikatelská 18b, 301 00 Plzeň
3. U Nové Hospody 1, 301 00 Plzeň

Tel: +420 373 731 314
Email: info@mol-logistics.cz
Website: www.mol-logistics.cz

Conditions
Privacy Policy & Disclaimer

cs_CZČeština