Silniční doprava: vysoce kvalitní síť sběrných linek a celovozové náklady

Doprava po silnici může být snadno zajištěna kanceláří MOL Logistics (Czech) s.r.o,. Pro exportní i importní zásilky, pro celovozové přepravy i sběrné služby očekávejte osobní rady, zpracování dokumentů a rychlou a konkurenceschopnou nabídku. Vyzkoušejte naše služby silniční nákladní dopravy!

Využijte výhod (nákladů) naší sítě

Abychom uspokojili zákazníky, úzce spolupracujeme s řadou partnerů v silniční dopravě. Společně organizujeme silniční přepravy v souladu se specifickými požadavky našich zákazníků. Pro každou zásilku zajistíme výběr správného způsobu dopravy, tím získátee nejlepší kvalitu a rychlost.
Nezáleží na tom, zda potřebujete přepravovat kusové zboží, konsolidovaný náklad, zásilkové služby nebo speciální dodávky – MOL Logistics (Czech) s.r.o. zajistí flexibilní logistické služby, které jsou Vám individuálně přizpůsobeny. MOL Logistics má mimořádně zkušené odborníky pro silniční dopravu se znalostmi ADR problematiky.
N

Pro všechny druhy zásilek: celovozové přepravy (FTL) a sběrné služby (LTL)

N

Kombinujte své zásilky po silnici se skladováním, cross dockingem nebo jinými službami

N

Dodávky s kritickým časem, přepravy nebezpečného zboží a zásilky s řízenou teplotou

Odbornost

Každá zásilka je jedinečná. Proto je důležité, abyste se mohli spolehnout na odborné znalosti našich specialistů silniční nákladní dopravy. Důvěřujte naší mezinárodní síti poboček a partnerů, které pokrývají celý continent, včetně pravidelných linek po celé Evropě. Pro zásilky poskytujeme pravidelné aktualizace stavu. Budeme kontaktovat příjemce, abychom potvrdili datum a čas vykládky. Samozřejmě v případě potřeby obdržíte POD (Důkaz o doručení). Tím ušetříte spoustu času a úsilí.

Rozsáhlé sítě pro silniční dopravu

Chcete-li splnit Vaše požadavky a požadavky vašich zákazníků můžete využít naši mezinárodní síť, kterou pokrýváme celou Evropu včetně východní Evropy a Ruska. Kromě toho mohou být zásilky, které přijdou z celého světa vzduchem nebo po moři, dále přepravovány po silnici. Pro mnoho důležitých destinací můžete počítat s našimi celovozovými přepravami (FTL) nebo sběrnýmí službami (LTL).

Konsolidovaná nákladní doprava: vnitrozemská a mezinárodní

Při přepravě konsolidovaného nákladu se naši zákazníci mohou spolehnout na nákladově efektivní řešení. Sdílejte nákladní automobil s jinými zákazníky, a tím ušetříte náklady. Díky naší evropské síti plánujeme efektivní trasy při zohlednění vašich priorit v oblasti dodávek.

Speciální přepravy

Někdy je potřeba rychlost, krátká dodací doba, neočekávaná potřeba. MOL Logistics (Czech) s.r.o. umožňuje reagovat na vzniklé situace s mimořádnou flexibilitou. Nabízíme speciální dodávky za vynikající poměr cena / výkon. Zahrnuje i speciální přepravu nadrozměrných a nebezpečných látek (ADR). V případě potřeby se také staráme o pojištění na krytí přepravních rizik.

Efektivní přeprava Vašich zásilek

Všechni naši evropští kolegové znají místní trhy a zná nejlepší způsob, jak přepravit Vaše zboží. Toto využití znalostí, zkušeností, kapacity a zdrojů Vám pomůže vybrat správného partnera pro přepravu. Zajistíme potřebné celní doklady. V případě, že alternativní způsob dopravy odpovídá vašim požadavkům lépe, oznámíme vám to (například řešení dílčích úseků pomocí železnice). Můžete se spolehnout na náš přepravní systém, což vede k větší flexibilitě ve vašich prodejních a / nebo výrobních procesech. 

MOL Logistics (Czech) s.r.o.

Registered office:
Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1
IČ: 27172198
Tax ID / DIČ: CZ27172198

Office in Plzeň / Pilsen:
1. Stavební 7, 301 00 Plzeň
2. Podnikatelská 18b, 301 00 Plzeň
3. U Nové Hospody 1, 301 00 Plzeň

Tel: +420 373 731 314
Email: info@mol-logistics.cz
Website: www.mol-logistics.cz

Conditions
Privacy Policy & Disclaimer

cs_CZČeština