Bezpečné a efektivní skladování

Uložte Vaše zboží bezpečně v našich skladech . Díky rychlému zpracování požadavků a mnoha doplňkovým službám MOL Logistics (Czech) s.r.o. podporuje vaše podnikání po celém světě. A nejen prosté skladování, ale i konsolidace zásilek, crossdocking, řízení zásob a mnoho dalších služeb a operací.

Flexibilní možnosti ukládání široké škály výrobků

Skladování zboží nebo komponentů může být prostorově a časově náročné, nemluvě o související administraci. Může být těžké sledovat objednávky zákazníka a jeho další požadavky. Jsme připraveni se postarat o Vaše skladování, vychystávání, správu zásob a expedici vašeho zboží! Společnost MOL Logistics investovala do lidských zdrojů, nových technologií a zařízení, aby upevnila svou pozici světového lídra v oblasti řízení dodavatelského řetězce. Tím získají naši zákazníci čas a prostor, aby se soustředili na své hlavní obchodní aktivity!
N

Pro všechny typy výrobků

N

Ušetřete čas a peníze outsourcingem Vašeho skladování

N

Rozsáhlé doplňkové služby, které vám usnadní práci

Přizpůsobení našim zákazníkům

Chcete-li sledovat vaše produkty, považujeme za velmi důležité zachovat transparentní systém řízení zásob. Příchozí i odchozí produkty jsou registrovány a kontrolovány pomocí čárových kódů. Proces skladování je plně řízen nejmodernějším logistickým systémem. Je přizpůsoben zákazníkům jednou z předních softwarových společností na světě, Manhattan Associates. Můžete očekávat sofistikované zařízení pro čtení čárových kódů, včetně radiofrekvenčního zařízení pro okamžité zaznamenávání pohybu produktu ve skladu. Tímto je zajištěna vysoká účinnost a bezchybné zpracování příchozích a odchozích procesů.

Objednávka skladu

Naše možnosti skladování jsou stejně mnohostranné jako různé požadavky našich zákazníků. Nabízíme vám možnost využít náš řízený sklad, což znamená větší flexibilitu pro vás. Manipulujeme palety, kartony, sekundární obaly i jednotlivé položky.

Strategické umístění

Naše moderní sklady jsou postaveny podle nejnovějších norem a jsou strategicky umístěny v průmyslové oblasti Plzeň Borská Pole. Výborný přístup z dálnice D5 z Německa do Prahy. Další sklady umístěné po celé ČR a řízené vybranými partnerskými společnostmi jsou také plně vybaveny a připraveny nabídnout flexibilní možnosti skladování pro různé druhy komodit podle vašich potřeb.

S online nástroji máte úplný přehled o Vašem skladování, dodávkách a zásilkách a další podrobnosti o vašich produktech. Jako byste si drželi vlastní sklad, máte úplnou kontrolu nad Vašemi zásobami a přímý dohled na logistiku. Řízení zásob, distribuce, logistika s přidanou hodnotou (VAL): vše v rámci našich logistických služeb je možné.

MOL Logistics (Czech) s.r.o.

Registered office:
Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1
IČ: 27172198
Tax ID / DIČ: CZ27172198

Office in Plzeň / Pilsen:
1. Stavební 7, 301 00 Plzeň
2. Podnikatelská 18b, 301 00 Plzeň
3. U Nové Hospody 1, 301 00 Plzeň

Tel: +420 373 731 314
Email: info@mol-logistics.cz
Website: www.mol-logistics.cz

Conditions
Privacy Policy & Disclaimer

cs_CZČeština