Železniční a intermodální doprava

Hledáte řešení pro vaše zásilky, které potřebují přepravit z Asie nebo do celého světa? Nemůžete použít leteckou nebo námořní dopravou? Vyberte železniční nebo intermodální dopravu! MOL Logistics (Czech) s.r.o. nabízí kompletní balíček těchto služeb.

Kompletní podpora od nakládky až po vykládku vašich produktů

Železniční doprava byla dříve používána k přepravě luxusních výrobků jako hedvábí a koření. V posledních letech země jako Čína investovaly do železniční sítě velké prostředky. Železnice se stává stále populárnější, ať už jde o kusové zboží, dílčí náklady nebo celovozové dopravy, MOL Logistics (Czech) s.r.o. je vaším flexibilním partnerem pro ekologickou železniční a intermodální dopravu. Zejména pokud letecké společnosti nebo lodní společnosti čelí potížím s kapacitou, doprava po železnici může nabídnout vašemu podnikání řešení šetrné k životnímu prostředí.

V MOL Logistics (Czech) s.r.o. vám rádi poradí ideální řešení pro přepravu velkých objemů zboží na dlouhé vzdálenosti.

N

Perfektní řešení pro velké objemy zboží

N

Kompletní podpora od nakládky až po vykládku vašich produktů

N

Vhodné pro výrobky, které je třeba dodat v relativně krátkém čase

Rychlý čas dodání

Hledáte řešení pro vaše výrobky do nebo z Číny? Nemůžete získat volnou kapacitu přes námořní nebo leteckou dopravu? Železniční doprava má rozumně krátkou dobu přepravy. Je téměř dvakrát rychlejší než námořní doprava a mnohem levnější nežli letecká doprava. Vaše výrobky (jako elektronika, oblečení) nebo suroviny z Asie mohou být v Evropě do 15 dnů s následnými dodávkami po celé Evropě!

Pro vaše pohodlí

Ne všechny společnosti vědí, jak se hodí železniční nebo intermodální doprava do jejich současného přepravního systému. Budeme vás podporovat v průběhu celého přepravního procesu včetně všech celních služeb, poradenství a dokumentace, pravidelných aktualizací a konkurenceschopných sazeb.

Přátelský k životnímu prostředí

Železnice patří k nejvíce udržitelným a ekologickým řešením. Porovnejte železniční dopravu s námořní dopravou nebo leteckou dopravou a uvidíte, že je ekologičtější. Navíc nákladní vlaky jedou podle časového plánu. Máte otázky ohledně přepravy vašich produktů po železnici? Kontaktujte MOL Logistics (Czech) s.r.o.!

MOL Logistics (Czech) s.r.o.

Registered office:
Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1
IČ: 27172198
Tax ID / DIČ: CZ27172198

Office in Plzeň / Pilsen:
1. Stavební 7, 301 00 Plzeň
2. Podnikatelská 18b, 301 00 Plzeň
3. U Nové Hospody 1, 301 00 Plzeň

Tel: +420 373 731 314
Email: info@mol-logistics.cz
Website: www.mol-logistics.cz

Conditions
Privacy Policy & Disclaimer

cs_CZČeština